Page 1Created with Sketch.

One Nation University (ONU)

One Nation University (ONU)

$ 0
CAMPAIGN TARGET

Share the Opportunity

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
One Nation University Campaign

9 yıllık savaştan sonra Suriye bir kaos halindedir. Altyapı tesisler yıkılmış, ülkenin çoğu yıkılmış.
Buna rağmen, gençler halen eğitime büyük önem veriyor. Ne yazık ki, İdlib’de sadece bir üniversite var ve herkes oraya ulaşamıyor.

Türkiye sınırına yakın yepyeni bir üniversite inşa etmeyi planlıyoruz. Bu üniversitede kütüphane, ders salonu ve derslik yer alacak. Bu proje, yüksek eğitim alma imkanı bulamayan öğrenciler için bir fırsat olacaktır. İnşaAllah, bu öğrenciler gelecekte Suriye’nin yeniden inşa edenler olacak.

Üniversite binası iki çok özel proje içerir:

HACI MUHAMMED LATIF ADINA    KÜTÜPHANE (HEDEF 42.000 $)

Suriye’yi yeniden inşa etmek isteyen öğrenciler için eşsiz bir çalışma alanı sağlayan, Suriye’de bu kütüphane türünün ilk örneği. Kütüphane, bilgisayarla, erkekler ve kadınlar için ayrı okuma alanları ile ve özel bir çocuk alanı ile tamamlanacak.

HACI HADİM HUSEYİN ADINA DERS SALONU (HEDEF 33.000 $)

Üniversitenin ayrılmaz bir parçası olan konferans salonu, kurtarılmış bölgelerde türünün ilk örneği olacaktır. Bu salon , profesyonellerin öğrencilere üst düzey dersler vermesini sağlayacaktır. Aynı zamanda İslam bilim adamlarına vaazlar ve dersler için bir alan sunacak ve ayrıca öğrencilerin ve öğretmenlerin yüksek kalitede eğitim deneyimi kazanmalarını sağlayacaktır. Alan modern projeksiyon ve ses sistemleri ile donatılacaktır.

Toplamda bu proje 75,000 dollar’a mal olacak. Bu projeye Allah rızası için bağışta bulunabilirsiniz. Bu, bunun bir parçası olmak isteyen herkes için inanılmaz bir sadaka-i cariye olacak. Bu muhteşem projeyi desteklemede bize yardımcı olun. Teşekkür ederiz ve Allah sizden razı olsun.

We are a front-line humanitarian organisation working in the midst of war-torn Syria since 2012.

© 2020  |  Iqra Charity  |  All rights reserved.

We are a front-line humanitarian organisation working in the midst of war-torn Syria since 2012.